Position: Home > DataSheet > Index T > TAP Series > TAP475M010, TAP475M010CCS-LF, TAP475M010SCS
Low Cost Custom Prototype PCB Manufacturer
TAP475M010, TAP475M010CCS-LF, TAP475M010SCS
TAP475M010, TAP475M010CCS-LF, TAP475M010SCS Selling Leads, Datasheet
MFG:AVX Corporation  Category:Capacitors  Package Cooled:Original Package  D/C:2008+
TAP475M010, TAP475M010CCS-LF, TAP475M010SCS Picture
TAP475M010, TAP475M010CCS-LF, TAP475M010SCS Datasheet download
Five Points
Part Number: TAP475M010
Category: Capacitors
MFG: AVX Corporation
Package Cooled: Original Package
D/C: 2008+
Description: CAPACITOR TANT 4.7UF 10V 20% RAD