04023A220CAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 22PF 25volts .25PF C0G
product image
04023A220CAT2A Picture
SeekIC No. : 00877617 Detail
04023A220CAT2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 22PF 25volts .25PF C0G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
04023A220CAT2A
Quick Details
Capacitance : 22 pF Tolerance : 0.25 pF
Voltage Rating : 25 Volts
Tolerance : 0.25 pF
Capacitance : 22 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information04023A220CAT2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance22pF
Voltage - Rated 25V
Tolerance±0.25pF
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C