04023A221GAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 220PF 25volts 2% C0G
product image
04023A221GAT2A Picture
SeekIC No. : 00812765 Detail
04023A221GAT2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 220PF 25volts 2% C0G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
04023A221GAT2A
Quick Details
Capacitance : 220 pF Tolerance : 2 %
Product : General Type MLCCs
Capacitance : 220 pF
Voltage Rating : 25 Volts
Tolerance : 2 %
Parameters:
Technical/Catalog Information04023A221GAT2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance220pF
Voltage - Rated 25V
Tolerance±2%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C