04023A2R2BAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 25volts 2.2pF C0G
product image
04023A2R2BAT2A Picture
SeekIC No. : 00849979 Detail
04023A2R2BAT2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 25volts 2.2pF C0G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
04023A2R2BAT2A
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Capacitance : 2.2 pF Tolerance : 0.1 pF
Voltage Rating : 25 Volts
Capacitance : 2.2 pF
Tolerance : 0.1 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information04023A2R2BAT2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance2.2pF
Voltage - Rated 25V
Tolerance±0.1pF
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C