04023A3R0DAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 25volts 3pF C0G
product image
04023A3R0DAT2A Picture
SeekIC No. : 00826218 Detail
04023A3R0DAT2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 25volts 3pF C0G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
04023A3R0DAT2A
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Capacitance : 3 pF Tolerance : 0.5 pF
Voltage Rating : 25 Volts
Tolerance : 0.5 pF
Capacitance : 3 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information04023A3R0DAT2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance3.0pF
Voltage - Rated 25V
Tolerance±0.5pF
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C