0465BL15B100E
BALUN GSM/CDMA EUROPE 465MHZ
product image
0465BL15B100E Picture
SeekIC No. : 004119632 Detail
0465BL15B100E: BALUN GSM/CDMA EUROPE 465MHZ
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
0465BL15B100E
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: 0465 Manufacturer: Johanson Technology Inc
Frequency Range: 460 ~ 470MHz Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100 Ohm
Phase Difference: 180° ±10 Data RAM Size : 12 KB
Insertion Loss (Max): 1.0dB Return Loss (Min): 9.5dB
Package / Case: 0805 (2012 Metric) Mounting Type: Surface Mount
Description
Mounting Type: Surface Mount
Phase Difference: 180° ±10
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100 Ohm
Insertion Loss (Max): 1.0dB
Manufacturer: Johanson Technology Inc
Return Loss (Min): 9.5dB
Packaging: Cut Tape (CT)
Series: 0465
Frequency Range: 460 ~ 470MHz
Parameters:
Technical/Catalog Information0465BL15B100E
VendorJohanson Technology Inc (VA)
CategoryTransformers
Mounting TypeSurface Mount
Frequency Range460 ~ 470MHz