0673.300DRT4P
Fuses .3A Glass Body Slo-Blo
product image
0673.300DRT4P Picture
SeekIC No. : 00670728 Detail
0673.300DRT4P: Fuses .3A Glass Body Slo-Blo
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
0673.300DRT4P
Body Material : Glass Dimensions : 10 mm L x 3.6 mm D
Packaging : Reel Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Dimensions : 10 mm L x 3.6 mm D
Packaging : Reel
Parameters:
Technical/Catalog Information0673.300DRT4P
VendorLittelfuse Inc
CategoryCircuit Protection
Current 300mA
Voltage - Rated 250V