0673.300MXE
Fuses .3A Glass Body Slo-Blo
product image
0673.300MXE Picture
SeekIC No. : 00673859 Detail
0673.300MXE: Fuses .3A Glass Body Slo-Blo
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
0673.300MXE
Body Material : Glass Dimensions : 10 mm L x 3.6 mm D
Packaging : Bulk Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Fuse Type : Time Delay / Slow Blow
Packaging : Bulk
Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Dimensions : 10 mm L x 3.6 mm D
Parameters:
Technical/Catalog Information0673.300MXE
VendorLittelfuse Inc
CategoryCircuit Protection
Current 300mA
Voltage - Rated 250V