0677.400MXEP
Fuses .4A Glass Body Slo-Blo
product image
0677.400MXEP Picture
SeekIC No. : 00670324 Detail
0677.400MXEP: Fuses .4A Glass Body Slo-Blo
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
0677.400MXEP
Body Material : Ceramic Dimensions : 10 mm L x 3.6 mm D
Packaging : Bulk Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Body Material : Ceramic
Packaging : Bulk
Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Dimensions : 10 mm L x 3.6 mm D
Current Rating : 0.4 Amp
Parameters:
Technical/Catalog Information0677.400MXEP
VendorLittelfuse Inc
CategoryCircuit Protection
Current 400mA
Voltage - Rated 250V