12102U3R3CAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 200volts 3.3pF ULTRA LOW ESR
product image
12102U3R3CAT2A Picture
SeekIC No. : 00821149 Detail
12102U3R3CAT2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 200volts 3.3pF ULTRA LOW ESR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
12102U3R3CAT2A
Quick Details
Capacitance : 3.3 pF Tolerance : 0.25 pF
Case Code - mm : 3225
Tolerance : 0.25 pF
Capacitance : 3.3 pF
Product : RF Microwave MLCCs
Parameters:
Technical/Catalog Information12102U3R3CAT2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance3.3pF
Voltage - Rated 200V
Tolerance±0.25pF
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C