12102U750JAT9A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 200volts 7.5pF 5% ULTRA LOW ESR
product image
12102U750JAT9A Picture
SeekIC No. : 00846129 Detail
12102U750JAT9A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 200volts 7.5pF 5% ULTRA LOW ESR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
12102U750JAT9A
Quick Details
Capacitance : 75 pF Tolerance : 5 %
Packaging : Bulk
Description
Tolerance : 5 %
Product : RF Microwave MLCCs
Capacitance : 75 pF
Packaging : Bulk
Parameters:
Technical/Catalog Information12102U750JAT9A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance75pF
Voltage - Rated 200V
Tolerance±5%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C