12.5M6.3X32T
Fuses Fuse,Miniature,6.3X32mm;12.5A,250V,slow blow
product image
12.5M6.3X32T Picture
SeekIC No. : 00676565 Detail
12.5M6.3X32T: Fuses Fuse,Miniature,6.3X32mm;12.5A,250V,slow blow
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
12.5M6.3X32T
Mfg:
Altech
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Voltage Rating : 250 Volts Fuse Size / Group : 6.3 mm x 32 mm
Termination Style : Cartridge Fuse Type : Time Delay / Slow Blow
Body Material : Glass Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Description
Current Rating :
Dimensions :
Packaging :
Voltage Rating : 250 Volts
Fuse Type : Time Delay / Slow Blow
Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Fuse Size / Group : 6.3 mm x 32 mm