1410-L210-L2F1-S02-0.8A
CIRCUIT BREAKER PC MNT 0.8A
product image
1410-L210-L2F1-S02-0.8A Picture
SeekIC No. : 004209571 Detail
1410-L210-L2F1-S02-0.8A: CIRCUIT BREAKER PC MNT 0.8A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1410-L210-L2F1-S02-0.8A
Mfg:
E-T-A
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog Information1410-L210-L2F1-S02-0.8A
VendorE-T-A
CategoryCircuit Protection
Mounting TypePCB
Actuator TypeLever
Voltage250V
Current - Trip (It)800mA
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names 1410 L210 L2F1 S02 0 8A