1410-L210-L2F1-S02-1.5A
CIRCUIT BREAKER PC MNT 1.50A
product image
1410-L210-L2F1-S02-1.5A Picture
SeekIC No. : 004209573 Detail
1410-L210-L2F1-S02-1.5A: CIRCUIT BREAKER PC MNT 1.50A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1410-L210-L2F1-S02-1.5A
Parameters:
Technical/Catalog Information1410-L210-L2F1-S02-1.5A
Actuator TypeLever
Voltage250V
Current - Trip (It)1.5A
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names 1410 L210 L2F1 S02 1 5A