1410-L210-L2F1-S02-1.8A
CIRCUIT BREAKER PC MNT 1.80A
product image
1410-L210-L2F1-S02-1.8A Picture
SeekIC No. : 004209574 Detail
1410-L210-L2F1-S02-1.8A: CIRCUIT BREAKER PC MNT 1.80A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1410-L210-L2F1-S02-1.8A
Parameters:
Technical/Catalog Information1410-L210-L2F1-S02-1.8A
Actuator TypeLever
Voltage250V
Current - Trip (It)1.8A
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names 1410 L210 L2F1 S02 1 8A