1812HA101JAT1A\SB
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 100pF 5%
product image
1812HA101JAT1A\SB Picture
SeekIC No. : 00820932 Detail
1812HA101JAT1A\SB: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 100pF 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1812HA101JAT1A\SB
Mfg:
AVX
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Capacitance : 100 pF Tolerance : 5 %
Description
Tolerance : 5 %
Packaging : Reel
Capacitance : 100 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information1812HA101JAT1A\SB
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance100pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±5%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C