1812HA150JAT1A\SB
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 15pF 5%
product image
1812HA150JAT1A\SB Picture
SeekIC No. : 00884727 Detail
1812HA150JAT1A\SB: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 15pF 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1812HA150JAT1A\SB
Quick Details
Capacitance : 15 pF Tolerance : 5 %
Description
Tolerance : 5 %
Packaging : Reel
Capacitance : 15 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information1812HA150JAT1A\SB
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance15pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±5%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C