1812HA221KATME
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 220pF 10%
product image
1812HA221KATME Picture
SeekIC No. : 00879435 Detail
1812HA221KATME: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 220pF 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1812HA221KATME
Quick Details
Capacitance : 220 pF Tolerance : 10 %
Packaging : Reel
Packaging : Reel
Tolerance : 10 %
Capacitance : 220 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information1812HA221KATME
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance220pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±10%
Package / Case1812 (4532 metric)
Temperature CoefficientC0G, NP0
PackagingTape & Reel (TR)
FeaturesHigh Voltage
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C