2225HA221JAT1A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 220pF 5%
product image
2225HA221JAT1A Picture
SeekIC No. : 00885928 Detail
2225HA221JAT1A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 220pF 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
2225HA221JAT1A
Quick Details
Capacitance : 220 pF Tolerance : 5 %
Description
Tolerance : 5 %
Packaging : Reel
Capacitance : 220 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information2225HA221JAT1A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance220pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±5%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C