2225HA270JAT1A\SB
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 27pF 5%
product image
2225HA270JAT1A\SB Picture
SeekIC No. : 00870142 Detail
2225HA270JAT1A\SB: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 27pF 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
2225HA270JAT1A\SB
Quick Details
Capacitance : 27 pF Tolerance : 5 %
Description
Tolerance : 5 %
Packaging : Reel
Capacitance : 27 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information2225HA270JAT1A\SB
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance27pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±5%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C