2225HA471KAT1A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 470pF 10%
product image
2225HA471KAT1A Picture
SeekIC No. : 00828931 Detail
2225HA471KAT1A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 470pF 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
2225HA471KAT1A
Mfg:
AVX
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Capacitance : 470 pF Tolerance : 10 %
Packaging : Reel
Tolerance : 10 %
Capacitance : 470 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information2225HA471KAT1A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance470pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±10%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C