22DRT1W3S
EMI FILTER FOR VFD MOTOR DRIVE
product image
22DRT1W3S Picture
SeekIC No. : 003448363 Detail
22DRT1W3S: EMI FILTER FOR VFD MOTOR DRIVE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
22DRT1W3S
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Series: DRT Manufacturer: Delta EMI Group
Filter Type: Power Line Voltage - Rated: 250V
Input Offset Voltage : 16.5 mV at +/- 5 V Current: 22A
Inductance: - Mounting Type: Chassis Mount
Description
Filter Type: Power Line
Voltage - Rated: 250V
Inductance: -
Mounting Type: Chassis Mount
Manufacturer: Delta EMI Group
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Series: DRT
Current: 22A