300AFC6-P
EMI Feedthrough Filters 300A 1000nF AC Filter -Class Y2
product image
300AFC6-P Picture
SeekIC No. : 001107716 Detail
300AFC6-P: EMI Feedthrough Filters 300A 1000nF AC Filter -Class Y2
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
300AFC6-P
Mfg:
TE Connectivity / Corcom
  • Qty
  • 0~8
  • 8~10
Quick Details
Capacitance : 1 uF Voltage Rating : 250 VoltsAC
Description
Circuit Type :
Maximum DC Current :
Maximum DC Resistance :
Operating Temperature Range :
Series :
Thread Size :
Capacitance : 1 uF