3102F-3110F
product image
3102F-3110F Picture
SeekIC No. : 004227665 Detail
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
3102F-3110F
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Specifications
Part Number
Working
Reverse
Voltage
(Vrwm)
Average
Rectified
Current
@TC
(Io)
Reverse
Current
@ Vrwm
(Ir)
Forward
Voltage
(Vf)
1 Cycle
Surge
tp=8.3ms
(Ifsm)
RATINGS
Repetitive
Surge
(Ifrm)
Recovery
Time
(1)
(Trr)
Thermal
Impd.
uJ-C
55
/W
Volts
Amps
Amps
A
A
Volts
ns
3102F
3106F
3110F
200
3102UF
3106UF
3110UF