41SM1-H251
Basic / Snap Action / Limit Switches NO/NC SPDT PLGR PCpn 11A 250VAC 125VDC
product image
41SM1-H251 Picture
SeekIC No. : 002587402 Detail
41SM1-H251: Basic / Snap Action / Limit Switches NO/NC SPDT PLGR PCpn 11A 250VAC 125VDC