531AA10M0000DG
Standard Clock Oscillators SINGLE XO 6 PIN 0.3PS RS JTR
product image
531AA10M0000DG Picture
SeekIC No. : 001145994 Detail
531AA10M0000DG: Standard Clock Oscillators SINGLE XO 6 PIN 0.3PS RS JTR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
531AA10M0000DG
Mfg:
Silicon Labs
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Product : XO Package / Case : 7 mm x 5 mm
Frequency : 10 MHz Frequency Stability : 61.5 PPM
Supply Voltage : 3.3 Volts Termination Style : Solder Pad
Minimum Operating Temperature : - 40 C Maximum Operating Temperature : + 85 C
Output Format : LVPECL Dimensions : 5 mm W x 7 mm L
Description
Load Capacitance :
Packaging :
Series :
Package / Case : 7 mm x 5 mm
Output Format : LVPECL
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Dimensions : 5 mm W x 7 mm L
Frequency : 10 MHz