5652C5HKZS10QA
Specialty Ceramic Capacitors 10000pF
product image
5652C5HKZS10QA Picture
SeekIC No. : 00951838 Detail
5652C5HKZS10QA: Specialty Ceramic Capacitors 10000pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
5652C5HKZS10QA
Mfg:
Vishay/Sprague
Quick Details
Capacitance : 10 pF Tolerance : 0.05 pF
Voltage Rating : 10 Volts Termination Style : Radial
Description
Operating Temperature Range :
Case Code - in :
Case Code - mm :
Termination Style : Radial
Capacitance : 10 pF
Tolerance : 0.05 pF