5X20-216.160
Fuses FUSE, 0.16A/250V
product image
5X20-216.160 Picture
SeekIC No. : 00655601 Detail
5X20-216.160: Fuses FUSE, 0.16A/250V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
5X20-216.160
Mfg:
AMPROBE
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Current Rating : 0.16 Amp Voltage Rating : 250 Volts
Fuse Size / Group : 5 mm x 20 mm Termination Style : Cartridge
Dimensions : 20 mm L x 5 mm D Product : Multimeter Fuse
Description
Fuse Type :
Body Material :
Packaging :
Voltage Rating : 250 Volts
Fuse Size / Group : 5 mm x 20 mm
Termination Style : Cartridge
Dimensions : 20 mm L x 5 mm D