61F-GPN-V50-AC220
LEVEL CONTROL
product image
61F-GPN-V50-AC220 Picture
SeekIC No. : 003471279 Detail
61F-GPN-V50-AC220: LEVEL CONTROL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
61F-GPN-V50-AC220
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Series: 61F Manufacturer: Omron Electronics Inc-IA Div
Type: Water Leak Detector Applications: Leak Detection
Supply Voltage - Min : 2.7 V, 9 V Mounting Type: Socket Mount (11 pos)
Description
Mounting Type: Socket Mount (11 pos)
Manufacturer: Omron Electronics Inc-IA Div
Series: 61F
Voltage - Supply: 220VAC
Type: Water Leak Detector
Applications: Leak Detection
Parameters:
Technical/Catalog Information61F-GPN-V50-AC220
VendorOmron Electronics Inc-IA Div
CategoryIndustrial Controls, Meters
ApplicationsLeak Detection
Voltage - Supply220VAC
TypeWater Leak Detector
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names 61F GPN V50 AC220