70T3799MS133BBGI
Specifications Package PBGA 324 Speed 133 MHZ Temperature I Voltage 2.5 V Bus Width x72 Density 9216K ...
product image
70T3799MS133BBGI Picture
SeekIC No. : 004240530 Detail
70T3799MS133BBGI: Specifications Package PBGA 324 Speed 133 MHZ Temperature I Voltage 2.5 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
70T3799MS133BBGI
Specifications
Package PBGA 324 Speed 133 MHZ Temperature I Voltage 2.5 V Bus Width x72 Density 9216K Organization 128K x 72 Function Interrupt,Sleep Mode,Collision Detect Frequency 133 - 166 MHz Architecture Dual-Port Interface Sync I/O Type 2.5 V LVTTL,3.3 V LVTTL Output "Flowthrough, Pipelined"