70V3319S133BCI
Specifications Package CABGA 256 Speed 133 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V Bus Width x18 Density 4608K ...
product image
70V3319S133BCI Picture
SeekIC No. : 004241069 Detail
70V3319S133BCI: Specifications Package CABGA 256 Speed 133 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
70V3319S133BCI
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Specifications
Package CABGA 256 Speed 133 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V Bus Width x18 Density 4608K Organization 256K x 18 Function JTAG,Counters,Dual Clocks Frequency 133 - 166 MHz Architecture Dual-Port Interface Sync I/O Type 3.3 V LVTTL Output "Flowthrough, Pipelined"
Description
256K X 9 3.3V SYNC DP RAM