70V7519S133BC8
Specifications Package CABGA 256 Speed 133 MHZ Temperature C Voltage 3.3 V Clocks 2 Bus Width x36 ...
product image
70V7519S133BC8 Picture
SeekIC No. : 004241503 Detail
70V7519S133BC8: Specifications Package CABGA 256 Speed 133 MHZ Temperature C Voltage 3.3 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
70V7519S133BC8
Specifications
Package CABGA 256 Speed 133 MHZ Temperature C Voltage 3.3 V Clocks 2 Bus Width x36 Density 9216K Organization 256K x 36 Function JTAG Frequency 133 - 200 MHz Architecture BankSwitchable Interface Sync I/O Type 3.3 V LVTTL Output Pipelined,Flowthrough,"Flowthrough, Pipelined" No. of Inputs 1 No. of Outputs 1 Banks 2 Chipset DG