70V7599S133BCI8
Specifications Package CABGA 256 Speed 133 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V Clocks 2 Bus Width x36 ...
product image
70V7599S133BCI8 Picture
SeekIC No. : 004241525 Detail
70V7599S133BCI8: Specifications Package CABGA 256 Speed 133 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
70V7599S133BCI8
Specifications
Package CABGA 256 Speed 133 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V Clocks 2 Bus Width x36 Density 4608K Organization 128K x 36 Function JTAG Frequency 133 - 200 MHz Architecture BankSwitchable Interface Sync I/O Type 3.3 V LVTTL Output "Flowthrough, Pipelined" No. of Inputs 1 No. of Outputs 1 Banks 3 Chipset CR