70V7599S166DR
Specifications Package PQFP 208 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 3.3 V Clocks 2 Bus Width x36 ...
product image
70V7599S166DR Picture
SeekIC No. : 004241538 Detail
70V7599S166DR: Specifications Package PQFP 208 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 3.3 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
70V7599S166DR
Specifications
Package PQFP 208 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 3.3 V Clocks 2 Bus Width x36 Density 4608K Organization 128K x 36 Function JTAG Frequency 133 - 200 MHz Architecture BankSwitchable Interface Sync I/O Type 3.3 V LVTTL Output "Flowthrough, Pipelined" No. of Inputs 1 No. of Outputs 1 Banks 3 Chipset CR