71V67803S150BQI
Specifications Package CABGA 165 Speed 150 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V Organization 512K x 18 Access Time ...
product image
71V67803S150BQI Picture
SeekIC No. : 004244962 Detail
71V67803S150BQI: Specifications Package CABGA 165 Speed 150 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
71V67803S150BQI
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Specifications
Package CABGA 165 Speed 150 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V Organization 512K x 18 Access Time 133 - 166 MHz Cycle Time 133 - 150 MHz Output Pipelined I/O Voltage 3.3 V Architecture Synch Burst Density 9 Mb
Description
9M 3.3V PBSRAM SLOW, P/L,