AD9882AKSTZ-100
IC INTERFACE/DVI 100MHZ 100LQFP
product image
AD9882AKSTZ-100 Picture
SeekIC No. : 003525447 Detail
AD9882AKSTZ-100: IC INTERFACE/DVI 100MHZ 100LQFP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AD9882AKSTZ-100
  • Qty
  • 0~36
Quick Details
Series: - Manufacturer: Analog Devices Inc
Applications: Video High Level Output Current : - 50 mA
Interface: Analog, DVI Voltage - Supply: 3.15 V ~ 3.45 V
Package / Case: 100-LQFP Supplier Device Package: 100-LQFP (14x14)
Packaging: Tube
Description
Series: -
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Tube
Manufacturer: Analog Devices Inc
Applications: Video
Package / Case: 100-LQFP
Supplier Device Package: 100-LQFP (14x14)
Voltage - Supply: 3.15 V ~ 3.45 V
Interface: Analog, DVI
Parameters:
Technical/Catalog InformationAD9882AKSTZ-100
VendorAnalog Devices Inc
CategoryIntegrated Circuits (ICs)
ApplicationsVideo
InterfaceAnalog, DVI