ADM6315-45D2ART-RL
IC SUPERVISOR OD 4.50V SOT143
product image
ADM6315-45D2ART-RL Picture
SeekIC No. : 003573575 Detail
ADM6315-45D2ART-RL: IC SUPERVISOR OD 4.50V SOT143
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ADM6315-45D2ART-RL
Quick Details
Series: - Manufacturer: Analog Devices Inc
Supply Voltage - Min : 2.5 V Type: Simple Reset/Power-On Reset
Number of Voltages Monitored: 1 Output: Open Drain or Open Collector
Reset: Active Low Reset Timeout: 20 ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.5V Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Threshold: 4.5V
Manufacturer: Analog Devices Inc
Reset Timeout: 20 ms Minimum
Parameters:
Technical/Catalog InformationADM6315-45D2ART-RL
Number of Voltages Monitored1
Reset Timeout140 ms Minimum
Voltage - Threshold4.5V