AF18-100-ND
CABLE 18COND 100'.100 27AWG FLEX
product image
AF18-100-ND Picture
SeekIC No. : 002891020 Detail
AF18-100-ND: CABLE 18COND 100'.100 27AWG FLEX
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AF18-100-ND
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Series: PSR1635 Manufacturer: Parlex Corp
Number of Conductors: 18 Bandwidth : 5 MHz
Pitch: 0.100" (2.54mm) Length: 100' (30.5m)
Description
Series: PSR1635
Manufacturer: Parlex Corp
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Conductors: 18
Width: 1.90" (48.26mm)
Length: 100' (30.5m)
Parameters:
Technical/Catalog InformationAF18-100-ND
VendorParlex Corp (VA)
CategoryCables, Wires
Length100' (30.5m)
Number of Conductors18
Pitch0.100" (2.54mm)
Width1.90" (48.26mm)