AH103A-PCB900
RF Development Tools 900 MHz Eval Brd 29dB Gain
product image
AH103A-PCB900 Picture
SeekIC No. : 00121933 Detail
AH103A-PCB900: RF Development Tools 900 MHz Eval Brd 29dB Gain
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AH103A-PCB900
Mfg:
TriQuint Semiconductor
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Product : Evaluation Boards Type : Amplifiers
Tool Is For Evaluation Of : AH103A-G Frequency : 700 MHz to 1 GHz
Operating Supply Voltage : 4.5 V, 9 V
Description
Product : Evaluation Boards
Type : Amplifiers
Tool Is For Evaluation Of : AH103A-G
Frequency : 700 MHz to 1 GHz