AH312-S8PCB2140
RF Development Tools 2140MHz Eval Brd 10dB Gain
product image
AH312-S8PCB2140 Picture
SeekIC No. : 00121913 Detail
AH312-S8PCB2140: RF Development Tools 2140MHz Eval Brd 10dB Gain
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AH312-S8PCB2140
Mfg:
TriQuint Semiconductor
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Product : Evaluation Boards Type : Amplifiers
Tool Is For Evaluation Of : AH312-S8G Frequency : 2.14 GHz
Operating Supply Voltage : 5 V
Description
Product : Evaluation Boards
Operating Supply Voltage : 5 V
Type : Amplifiers
Frequency : 2.14 GHz