AH316M245001-T
Antennas SURF MOUNT ANTENNA RADIEDGE
product image
AH316M245001-T Picture
SeekIC No. : 00131197 Detail
AH316M245001-T: Antennas SURF MOUNT ANTENNA RADIEDGE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AH316M245001-T
Mfg:
Taiyo Yuden
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Technology Type : Multilayer Chip Antenna Frequency : 2450 MHz
Dimensions : 3.2 mm L x 1.6 mm W x 0.5 mm H
Description
Bandwidth :
Frequency : 2450 MHz
Technology Type : Multilayer Chip Antenna
Parameters:
Technical/Catalog InformationAH316M245001-T
VendorTaiyo Yuden
CategoryRF and RFID
Frequency2.4GHz ~ 2.5GHz
Number of BandsSingle
Mounting TypeSurface Mount
PackagingTape & Reel (TR)
VSWR-
Antenna TypeChip
Height (Max)0.019" (0.5mm)