ASM-1.544MHZ-T
Standard Clock Oscillators 1.544MHZ 5V
product image
ASM-1.544MHZ-T Picture
SeekIC No. : 001161205 Detail
ASM-1.544MHZ-T: Standard Clock Oscillators 1.544MHZ 5V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ASM-1.544MHZ-T
Mfg:
ABRACON
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Product : XO Package / Case : 14 mm x 8.95 mm
Frequency : 1.544 MHz Supply Voltage : 5 Volts
Termination Style : SMD/SMT Dimensions : 8.95 mm W x 14 mm L
Packaging : Reel Series : ASM
Description
Frequency Stability :
Minimum Operating Temperature :
Maximum Operating Temperature :
Output Format :
Load Capacitance :
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Product : XO
Supply Voltage : 5 Volts
Frequency : 1.544 MHz
Package / Case : 14 mm x 8.95 mm
Dimensions : 8.95 mm W x 14 mm L