B32592C1155J008
CAP FILM 1.5UF 100V METALPOLY
product image
B32592C1155J008 Picture
SeekIC No. : 004294236 Detail
B32592C1155J008: CAP FILM 1.5UF 100V METALPOLY
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
B32592C1155J008
Mfg:
EPCOS Inc
Parameters:
Technical/Catalog InformationB32592C1155J008
VendorEPCOS Inc
CategoryCapacitors
Capacitance1.5F
Voltage - Rated 100V
Tolerance±5%
PackagingBulk
Maximum Temperature-55°C ~ 100°C
Lead Spacing0.591" (15.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Lifetime @ Temp.200000 Hrs @ 85°C