B32592C1225J008
CAP FILM 2.2UF 100V METALPOLY
product image
B32592C1225J008 Picture
SeekIC No. : 004294237 Detail
B32592C1225J008: CAP FILM 2.2UF 100V METALPOLY
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
B32592C1225J008
Mfg:
EPCOS Inc
Parameters:
Technical/Catalog InformationB32592C1225J008
VendorEPCOS Inc
CategoryCapacitors
Capacitance2.2F
Voltage - Rated 100V
Tolerance±5%
PackagingBulk
Maximum Temperature-55°C ~ 100°C
Lead Spacing0.591" (15.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Lifetime @ Temp.200000 Hrs @ 85°C