B57153S0100M000
CURRENT LIMITER INRSH 10 OHM RAD
product image
B57153S0100M000 Picture
SeekIC No. : 002999092 Detail
B57153S0100M000: CURRENT LIMITER INRSH 10 OHM RAD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
B57153S0100M000
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: - Manufacturer: EPCOS Inc
R @ 25°C: 10 Ohm R @ Current: -
Current - Steady State Max: 2A Tolerance: ±20%
Diameter: 0.335" (8.5mm) Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Propagation Delay Time : 150 ns
Description
Series: -
Manufacturer: EPCOS Inc
R @ Current: -
Tolerance: ±20%
Diameter: 0.335" (8.5mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Packaging: Bulk
R @ 25°C: 10 Ohm
Current - Steady State Max: 2A
Parameters:
Technical/Catalog InformationB57153S0100M000
VendorEPCOS Inc
CategoryCircuit Protection
R @ 25°C10 Ohm
Current - Steady State Max2A
R @ Current-
Tolerance±20%
Lead Spacing0.197" (5.00mm)
Diameter0.335" (8.5mm)