B82479A1333M
Power Inductors 33uH 3.0A 0.066ohms
product image
B82479A1333M Picture
SeekIC No. : 001175302 Detail
B82479A1333M: Power Inductors 33uH 3.0A 0.066ohms
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
B82479A1333M
Mfg:
EPCOS
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Inductance : 33 uH Tolerance : 20 %
Maximum DC Current : 3 Amps Maximum DC Resistance : 0.066 Ohms
Operating Temperature Range : - 55 C to + 150 C Dimensions : 15.24 mm W x 18.54 mm L x 7.11 mm H
Shielding : Unshielded Termination Style : SMD/SMT
Description
Self Resonant Frequency :
Q Minimum :
Package / Case :
Termination Style : SMD/SMT
Inductance : 33 uH
Tolerance : 20 %
Shielding : Unshielded
Maximum DC Resistance : 0.066 Ohms
Maximum DC Current : 3 Amps
Operating Temperature Range : - 55 C to + 150 C
Dimensions : 15.24 mm W x 18.54 mm L x 7.11 mm H