BCR10KM-12LC
Features: • IT (RMS) : 10 A• VDRM : 600 V• IFGTI , IRGTI, IRGT: 50 mA• Viso : 2000 V• The product guaranteed maximum junction temperature 150°C.• Insulated Type• Planar Passivation TypeApplication·Motor control, Heater controlSpecifications Parameter ...
product image
BCR10KM-12LC Picture
SeekIC No. : 004298006 Detail
BCR10KM-12LC: Features: • IT (RMS) : 10 A• VDRM : 600 V• IFGTI , IRGTI, IRGT: 50 mA• Viso : 2000 V• The product guaranteed maximum junction temperature 150°C.• Insulated Type&#...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
BCR10KM-12LC
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Features:
• IT (RMS) : 10 A
• VDRM : 600 V
• IFGTI , IRGTI, IRGT: 50 mA
• Viso : 2000 V
• The product guaranteed maximum junction temperature 150°C.