BF20170-38B
CCFL Fluorescent Lamps 2.4mm X 170mm White
product image
BF20170-38B Picture
SeekIC No. : 0019 Detail
BF20170-38B: CCFL Fluorescent Lamps 2.4mm X 170mm White
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
BF20170-38B
Mfg:
JKL Components
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Bulb Type : Miniature Cold Cathode Fluorescent Lamp Start Voltage : 1000 V
Operating Voltage : 400 V Operating Current : 5 mA
Intensity : 35000 cd/m2 Length : 170 mm
Diameter : 2 mm Packaging : Blister Card
Description
Bulb Type : Miniature Cold Cathode Fluorescent Lamp
Operating Current : 5 mA
Start Voltage : 1000 V
Diameter : 2 mm
Packaging : Blister Card
Intensity : 35000 cd/m2
Operating Voltage : 400 V
Length : 170 mm