BTB12-600TW3G
Triacs 12A 5mA 600V IGT 3 QUAD
product image
BTB12-600TW3G Picture
SeekIC No. : 00201887 Detail
BTB12-600TW3G: Triacs 12A 5mA 600V IGT 3 QUAD