C16A50Z4
High Frequency/RF Resistors DC-4.0GHz 16Watts -55C to +125C
product image
C16A50Z4 Picture
SeekIC No. : 001550475 Detail
C16A50Z4: High Frequency/RF Resistors DC-4.0GHz 16Watts -55C to +125C
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
C16A50Z4
Mfg:
Anaren
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Resistance : 50 Ohms Tolerance : 2 %
Power Rating : 16 Watts Frequency : 4 GHz
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C Termination Style : SMD/SMT
Dimensions : 0.1 in W x 0.2 in L x 0.02 in H Packaging : Reel
Description
Package / Case :
Temperature Coefficient :
Series :
Voltage Rating :
Termination Style : SMD/SMT
Resistance : 50 Ohms
Frequency : 4 GHz
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Packaging : Reel
Tolerance : 2 %
Power Rating : 16 Watts
Dimensions : 0.1 in W x 0.2 in L x 0.02 in H